Terug naar zoeken

Caravans And Camping Hymer

ML T 580 4x4 bouwjaar 2025

€169.000
AI samenvatting · beschikbaar in Light & Pro vanaf €2,99/mnd Upgrade
2025
12.100 km
Benzine
Handgeschakeld
Is dit een goede deal?

Marktwaarde

Boven marktprijs €21.552 boven mediaan (+15%)

Duurder dan 77% van vergelijkbare auto's

€78.945 Mediaan: €147.448 €184.836

Gebaseerd op 48 vergelijkbare Caravans And Camping Hymer (2023–2027)

Bekende problemen PRO

Kenmerken

Caravans And Camping Camperbus Benzine Handgeschakeld Particulier Bouwjaar 2025 12.100 km

Specificaties

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
12.100 km

Opties

Airconditioning Cruise Control Verwarmde voorruit

Beschrijving

Te koop van eerste eigenaar een in nieuwstaat verkerende Hymer ML T 580 4 x 4 190 pk en 12.100 km gelopen. afgifte kenteken 01-08-2015 Dit is een BTW Camper, dus ook zakelijk aan te schaffen. Deze zeer complete camper is volledig selfsupporting door 2 x 150 AH lithium accu's met ladebooster en omvormer, dus op alle stopcontacten stroom via de omvormer, en zonnepanelen op het dak. Dus nooit meer aan het stroom. Ook is deze camper voorzien van ruime bedden 1x 220 x 80 cm en 1 x 195 x 80 cm. Ook samen te bouwen als 1 groot bed. Ook is de camper voorzien van een dak airco en een Starlink satelliet internet ontvanger. Verzwaarde vering voor en achter maakt dat de camper beladen mag worden tot 4100 KG. Hydraulische steunen zetten de camper overal waterpas en stabiel. met Een 32 inch televisie kun je via de Starlink al je favorieten programma's streamen. Deze camper is zeer geschikt voor zomer maar ook zeker in de winter. Vanzelfsprekend zijn de veiligheidssystemen zoals adaptive cruisecontrol aanwezig als ook een verwarmde voorruit. ook het Hymer winterpakket zit op deze camper. Voor meer info graag even mailen of bellen. toenmalige nieuwprijs is €. 210.000,=, huidige nieuwprijs €. 225.000,=